Słomki przyjazne środowisku

Nasy klub od wielu lat jest bardzo modny w mieście. Staramy się wykorzystać jego popularność w dobrych celach i szerzymy w naszym klubie swoja misję ochrony środowiska.Z tego względu zrezygnowaliśmy całkowicie z jednorazowych naczyń, nawet podczas imprez plenerowych i masowych tego typu naczyń się nie uświadczy. To jest nasz komunikat – nie zaśmiecamy środowiska.

Alternatywa dla słomek plastikowych

słomki ekologicznePonieważ wielu spośród naszych klientów nie wyobraża sobie picia drinków bez słomek, z tego jednego nie mogliśmy więc zrezygnować. Na szczęście dla nas jednak udało nam się znaleźć wspaniałe, przyjazne dla środowiska naturalnego słomki ekologiczne. Są to słomki zrobione  z tektury i sprawdzają się one w drinkach bardzo dobrze, ponieważ są zrobione w taki sposób, ze wcale nie nasiąkają wodą. Dlatego komfort ich użytkowania można porównać z komfortem użytkowania słomki z plastiku, jednak jak wspominałam, nasze słomki mają tę ogromną zaletę, ze są przyjazne dla środowiska. Do tego jeszcze są bardzo ładne, dostępne są zarówno słomki w kolorze tektury, który wyglądają rzeczywiście bardzo ekologicznie, jednak można również zdecydować się na słomki różnokolorowe, w różne ciekawe wzory. my zdecydowaliśmy się na słomki bez żadnych zdobień, ponieważ najlepiej pasują do profilu działalności naszego klubu. Koszt ich zakupu jest nieznacznie wyższy od kosztu zakupu słomek plastikowych, jednak dla nas ten koszt jest niemal niedostrzegalny.

Słomki są jednym z najgorszych odpadów plastikowych, nasze morza i oceany są ich pełne i nieustannie zatruwają one zwierzęta. Dlatego doskonałą dla nich alternatywą są tekturowe słomki ekologiczne, które rozkładają się o wiele krócej niż plastik, a służą równie dobrze, a może nawet i lepiej niż słomki plastikowe.