Sprzątanie po budowie – wynajęcie firmy

Nie sądziłam, że remont jest taki problematyczny. Miałam nadzieję, że skoro wymieniałam tylko trochę instalacji elektrycznej i zamieniałam kabinę prysznicową na wannę to nie będzie tyle bałaganu. Jednak jak zobaczyłam swoje mieszkanie po remoncie to przypominało ono pobojowisko.

Remont i duży nieporządek

Wasz Monter z BydgoszczyNie wiedziałam nawet od czego zacząć. Wiedziałam jednak, że zwykła miotła, mop, odkurzacz i ścierki nie wystarczą, żeby pozbyć się tego, co tu zastałam. Dobrze, że nocowałam u koleżanki, więc nie musiałam się od razu wracać do mieszkania. To ona podpowiedziała mi, że może bym wynajęła jakąś firmę sprzątającą, która by się tym zajęła. Ja jednak myślałam, że to pewnie będzie coś drogiego, a ja nie chciałam zaraz po remoncie znowu wydawać pieniędzy. Okazało się jednak, że poremontowe sprzątanie nie kosztowało mnie aż tyle. Znalazłam dobrą firmę w Bydgoszczy, która wykonuje zarówno remonty jak i sprzątanie po nich. I nie trzeba tego łączyć ze sobą. Umówiliśmy się na poranną godzinę, żeby od razu zacząć. Ja miałam ich wpuścić i potem szłam do pracy. W przerwie poszłam do mieszkania i zobaczyłam, ze lśni czystością. Cały gruz, był i brud zniknął. Nie mogłam się nadziwić, że panowie tak szybko się z tym uwinęli. Sama nie sprzątam tak na co dzień mieszkania. Gdybym nie wydała tyle na remont to na pewno bym im dopłaciła za tak szybką realizację zlecenia. Byłam bardzo zadowolona z tej usługi. Jeśli jeszcze kiedyś musiałabym wykonywać takie sprzątanie to na pewno wybrałabym znowu tą samą firmę.

Przy każdej zmianie w mieszkaniu robi się dużo bałaganu, którego sami nie sprzątniemy. Dobrze jest zamawiać usługę ze sprzątaniem czy też zamawiać ekipy sprzątające, bo inaczej się tego nie doczyści.

Zatrudniłam firmę Wasz Monter z Bydgoszczy