Srebrne pierścionki zdobione cyrkoniami

Pierścionek z błyszczącym kamieniem to dobry prezent dla kogoś bliskiego. Chrzciny, urodziny, Pierwsza Komunia Święta, oświadczyny – niezależnie od okazji wywołuje uśmiech na twarzy bliskiej osoby, a czasem zmienia życie.

Prostota i blask srebrnych pierścionków

proste pierścionki srebrne z cyrkoniąZłoto jest jednym z najpopularniejszych materiałów, z których wykonuje się biżuterię. Za nim stoi srebro, mniej ostentacyjne, ale również efektowne. Cyrkonie podbiły świat jubilerski w latach 70. XX w. Do złudzenia przypominają diamenty, są tańsze, masowo produkowane i równie trwałe – te czynniki zaważyły o ich przyszłości w jubilerstwie. Proste pierścionki srebrne z cyrkonią dodają ponadczasowego uroku i niewymuszonej elegancji – cyrkonie rywalizują na tym polu razem z brylantami. Jeśli chcesz uhonorować ukochaną osobę, która nie lubi obnosić się z krzykliwą biżuterią wybierz srebrny pierścionek z cyrkonią. Cyrkonie pojawiają się w wielu odsłonach: klasyczne przezroczyste, kobaltowe, zielone, brązowe a nawet czarne! Dodatek tak prosty i wysmakowany zadowoli nawet najwybredniejszą osobę. Same pierścionki produkowane są w różnych fasonach: od zwykłej obrączki po zdobione sygnety. Klasyczna cyrkonia wyszlifowana w ,,brylant” załamuje światło rozszczepiając je na kalejdoskop barw, co daje efekt znanego z dzieciństwa tzw. ,,zajączka”.  

Przy wyborze tak osobistego prezentu, jakim jest pierścionek, należy wziąć pod uwagę styl i preferencje obdarowywanego. Jeśli osoba preferuje biżuterię delikatną, nierzucająca się w oczy to nie ma powodu, aby narzucać jej fason, którego nie polubi. Dla nas, kupujących, próba popisania się może kosztować więcej niż powinna, a starania spełzną na niczym. Czasem lepiej postawić na pierścionek efektowny w swojej prostocie i delikatnym blasku, ponieważ taki prezent może wyrazić więcej niż słowa.