Stół i krzesła do nowego mieszkania

Właśnie jestem w trakcie urządzania mieszkania, które kupiliśmy z mężem miesiąc temu. Mieszkanie mieści się w zupełnie nowym budynku, oddane zostało do użytku w stanie surowym, więc za nami jest już kładzenia podłóg i malowanie ścian. Przed nami część najprzyjemniejsza, a mianowicie aranżacja wnętrza.

Komplet z dębowym stołem i krzesłami

dębowe stoły z krzesłami do pokojuNowe mieszkanie to ogromna radość, ale też wyzwanie, kiedy trzeba je od podstaw urządzić. My z mężem w miesiąc wymalowaliśmy ściany i wymieniliśmy podłogi, a teraz czeka nas meblowanie i dekorowanie wnętrza. Najbardziej w tym naszym mieszkaniu podoba mi się salon połączony z jadalnią. Zawsze podobały mi się dębowe stoły z krzesłami do pokoju jadalnego i postanowiłam, że takie staną również u nas. Znaleźliśmy bardzo ładny komplet, w skład którego wchodzi duży stół, z możliwością rozłożenia go dodatkowo, oraz sześć krzeseł z wygodnymi, miękkimi siedliskami. Stół stanie w jadalni a tuż nad nim zawiśnie ozdobny żyrandol. Cieszę się, że znaleźliśmy tak duży stół, bo mamy liczne grono znajomych i będziemy w stanie wszyscy na raz zasiąść razem. Z racji tego, że postawiliśmy w tym komplecie na dąb siłą rzeczy musieliśmy kupić pozostałe meble w podobnej tonacji. Dzięki temu całe wnętrze zyska przytulności, dzięki ciepłej, naturalnej kolorystyce. Chcemy z mężem, żeby mieszkanie było jak najbardziej jasne i przestronne, a przy tym z klasycznym, eleganckim charakterem. I wszystko wskazuje na to, że właśnie takie wnętrze uda nam się stworzyć.

Kiedy odwiedzałam osoby, mające swoje domy czy duże mieszkania, to zawsze podobały mi się salony połączone z jadalnią, a najbardziej duży stół, który się w tej jadalni znajdował. A teraz również w moim mieszkaniu stanie piękny, dębowy komplet stołu z krzesłami.