Szukam sklepu sprzedającego puzzle 3D

 

Moja siostra ma dwójkę dzieci. Urodziły się one w tym samym miesiącu ale jest między nimi rok różnicy. Zawsze jak jadę na urodziny Oli to i dla Eli kupuję prezent i zawsze staram się, by dostały to samo. Wtedy nie ma żadnych kłótni.

Znalazłam w Warszawie tani sklep z puzzlami 3D

sklep sprzedajacy puzzle 3d w warszawiePostanowiłam podpytać siostrę co mogę kupić dziewczynkom, ponieważ nie miałam zielonego pojęcia czym teraz się interesują. Siostra od razu powiedziała, abym znalazła sklep sprzedający puzzle 3D w Warszawie, ponieważ teraz tylko to jej córki interesuje. Sprawa była rozwiązana i wiedziałam już przynajmniej czego szukać. Od koleżanki z pracy nawet dowiedziałam się gdzie jest sklep sprzedający puzzle 3D w Warszawie i jakie puzzle najlepiej kupić dla dziewczynek w tym wieku. Byłam ustawiona jak nigdy i pewnie pojechałam do tego sklepu. Ja nie mam dzieci i nie bardzo się z nimi dogaduję, ale dla córek mojej siostry zrobię wszystko. Pojechałam do tego sklepu i udałam się do działu, gdzie są dostępne puzzle dla dzieci w wieku do pięciu lat. Wybór był ogromny i uznałam, że kupię dwa zupełnie inne opakowania. Być może będą się bawiły razem i ułożą jedne puzzle a potem drugie. Sprzedawcę poprosiłam, by zapakował mi te puzzle na prezent i miałam już to też z głowy. Do siostry jadę w sobotę, ponieważ zaprosiła mnie na przyjęcie urodzinowe swoich córek. Jestem przekonana, że prezenty im się spodobają. kupiłam jeszcze po drodze w sklepie worek słodyczy, bo dzieciaki uwielbiają łakocie. Na pewno to będzie miły dzień.

Dziewczynkom oczywiście prezenty się spodobały i zaraz po ich rozpakowaniu zniknęły w swoim pokoju. Miały zabawę cały wieczór i nawet sobie pomagały przy układaniu. Dobrze, że trafiłam z prezentem, bo gdyby nie siostra to bym nie wiedziała co kupić.