Tanie torebki papierowe

 

Jeszcze do niedawna pakowanie zakupów miało miejsce tylko do foliowych jednorazówek, które były dostępne niemalże wszędzie i w nieograniczonej ilości. Obecnie są one masowo wycofywane na rzecz wielorazowych torebek papierowych.

Ile kosztują torebki papierowe?

tanie torby papierowe warszawaZ pewnością pakowanie zakupów do foliowych jednorazówek jest wygodne, ale za to bardzo negatywnie wpływa na nasze środowisko. W związku z czym już od ponad roku następuje sukcesywne zastępowanie foliówek torbami z papieru, które są równie praktyczne, ale też wytrzymałe. Mogłoby się wydawać, że torebka z papieru nie będzie w stanie utrzymać przeciętnych zakupów, ale wcale tak nie jest, gdyż jest ona specjalnie wzmacniana. Ma podwójne dno oraz mocne uszy, dzięki czemu jest w stanie udźwignąć ciężar do dziecięciu kilogramów. Przeważnie sklepom spożywczym są potrzebne porządne i tanie torby papierowe Warszawa jest miastem, w którym ich właściciele znajdą je w wielu firmach produkujących ekologiczne opakowania.  W sprzedaży dostępne są torebki na pieczywo u wyroby cukiernicze, torby na zakupy czy małe torebki z uszami, które świetnie się sprawdzają w drogeriach czy perfumeriach. Torby papierowe wbrew pozorom są wytrzymałe i estetyczne, dzięki czemu można je stosować w sklepach spożywczych, odzieżowych, obuwniczych czy salonach usługowych. Przede wszystkim są ekologiczne i wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu. Przeciętna cena torebki papierowej to około kilkadziesiąt groszy za sztukę. Kupując je hurtowo, możemy dodatkowo zaoszczędzić.

Torebka papierowa może także służyć jako tania powierzchnia na reklamę, co wykorzystuje wielu przedsiębiorców. Pakowanie do niej zakupów jest znacznie bardziej eleganckie niż do jednorazowej foliowej reklamówki. Ponadto można ją wielokrotnie używać.