Temat lakierów hybrydowych

 

Jeżeli chcemy uzyskać trwały kolor na paznokciach, warto skupić uwagę na lakierach hybrydowych. Ich technika i wykonanie nie są sprawą na tyle skomplikowaną, że nie możemy sami jej wykonywać. Wystarczą nam odpowiednie kursy, bądź też szkolenie się samemu w sobie dzisiejszego Internetu, w którym właśnie się znajdujemy. Skupmy się więc na nich.

Lakier trwały? To lakier hybrydowy

lakiery hybrydoweDzisiejszym tematem są – jak już zauważyliście – są lakiery hybrydowe. Ilość pozytywnych rzeczy, jakie nam dają, tworzą długą listę. Aby wykonać tego typu manicure, należy skupić się na kilku rzeczach. Za każdym razem zaczynami od odpowiedniego przygotowania płytki paznokcia. Skórki warto odsunąć, bądź też usunąć, powierzchnie płytki zmatowić bloczkiem oraz nadać paznokciom odpowiedni kształt. Po wykonaniu tych podstawowych czynności, paznokcie należy przeczyścić specjalnym płynem – celanerem. Pozwala nam to odtłuścić płytę paznokcia i pozwolić lakieru na jego większą żywotność. Kolejnym etapem jest położenie warstwy podkładu. Pierwszą warstwę należy utwardzić w lampie UW bądź LED. Lampa LED, utwardza lakiery zdecydowanie szybciej. Po wybraniu koloru lakieru, należy starannie położyć dwie warstwy lakieru, każdą z kolei utwardzając w lampie. Po zakończeniu malujemy paznokcie lakierem tzw. TOP-em, który pozwoli utrwalić nasz wysiłek, który włożyliśmy w nasze paznokcie. Całość ponownie przemywamy płynem.

Nie trzeba chyba wam więcej udowadniać, że stosowanie tego typu lakierów jest dobrą inwestycją w nasz wygląd. Schludne dłonie i zadbane paznokcie są ważną wizytówka człowieka. Posiadanie ładnych paznokci wpływa również pozytywnie na nasz humor i pozwala cieszyć się nam pozytywnym odebraniem naszej osoby w oczach innych a w szczególności u nowo poznanych osób. Zatem – do dzieła!