Torba eko z bawełny dla mamy

 

Ostatnio nie miałem pomysłu na prezent z okazji dnia mamy. Niestety, nie miałem czasu, by się z mamą skontaktować i dowiedzieć co by chciała, a wiem, że lubi dostawać bardzo praktyczne prezenty. Zrezygnowany zadzwoniłem do koleżanki ze studiów, a ta mi podsunęła świetny pomysł.

Ekologiczna torba na zakupy

Mama robi bardzo duże zakupy, kiedy jeździ na różne targi zdrowej żywności. Wiedziałem, że dodatkowa torba na pewno nie będzie złym pomysłem. Koleżanka zaproponowała, iż sama zaprojektuje świetny symbol na torbie i dzięki temu będzie to wyjątkowa rzecz. Moja mama uwielbia psy i koty, dlatego koleżanka obiecała, że na jednej stronie będzie czarny kot liżący łapkę, a na drugiej pies. Sam projekt bardzo mi się spodobał. Jeśli chodzi o eko torby bawełniane, to ich liczny wybór znaleźliśmy w internecie. Jako tło dla symboli kota i psa wybraliśmy żółtą torbę. Wiem, że mama często zostawia swoje torby w pracy, dlatego też ważne jest, żeby była charakterystyczna. Taka żółta zapada w pamięć, więc na pewno jej nie zapomni. Poza tym, takie ekologiczne torby są bardzo wytrzymałe i można w nich bardzo wiele pomieścić. Dosyć ciężko się brudzą, co jest ich dodatkowym atutem. Myślę, że każda kobieta ceniąca sobie środowisko naturalne powinna zaopatrzyć się chociaż w jedną sztukę takiej torby. Warto też wiedzieć, że są w pełni naturalne, dlatego bez problemu rozkładają się w razie, gdybyśmy je wyrzucili lub zgubili. Moja mam była bardzo zadowolona z torby.

Od tamtej pory zawsze chodzi z nią na zakupy i dobrze jej służy, a ja jestem bardzo zadowolony, że koleżanka wpadła na tak fantastyczny pomysł. Mam nadzieję, że moda na ekologiczne rzeczy nie minie, bo są naprawdę bardzo funkcjonalne i można je dostosować do swoich potrzeb, tak więc każdy znajdzie coś dla siebie.