Traktorki dostępne w sklepach online

Przy wyborze sprzętu do koszenia trawników, trzeba przede wszystkim określić wielkość powierzchni, do jakiej będzie nam potrzebne urządzenie. Kolejnym czynnikiem są na pewno parametry techniczne, które bezpośrednio się przekładają na jakość użytkowania.

Najlepsze traktorki Stiga

stiga kosiarki traktorki sklep onlineKosiarka jest takim sprzętem ogrodowym, który będzie nam służyć przez wiele lat, dlatego warto poświęcić nieco uwagi na jej wybór. Przede wszystkim są one podzielone ze względu na wielkość powierzchni do jakiej są przeznaczone. Kosiarki elektryczne i spalinowe oraz kosy polecane są do małych trawników, których powierzchnia nie przekracza dwudziestu arów. Natomiast traktorki są idealne na dużych trawnikach, które mogą mierzyć nawet czterdzieści arów. Jeżeli interesują nas Stiga kosiarki traktorki sklep online jest najlepszym miejscem na ich zakup. Wynika to z faktu, że w sieci sklepy oferują znacznie większy wybór asortymentu oraz oferują duże opusty, sięgające nawet dwudziestu procent. Marka Stiga jest znana na polskim rynku od wielu lat, gdyż dostarcza wysokiej jakości pojazdów do koszenia trawników, które są cenione przez klientów za niezawodność, profesjonalizm i  funkcjonalność. Traktorki są wyposażone w duże koła, które umożliwiają płynne poruszanie się po miękkiej nawierzchni, innowacyjną przekładnie sześciobiegową do jazdy w przód i w tył oraz nowej generacji silnik spalinowy, dzięki któremu pojazd może kosić z zawrotną prędkością dziesięciu kilometrów na godzinę. Ich funkcjonalność często przewyższa konkurencję.

Jeżeli postawimy na markę Stiga, to z pewnością nie będziemy żałować wyboru, bo każdy sprzęt tej firmy doskonale się sprawdza. Najtańsze traktorki Stiga kupimy już za niecałe sześć tysięcy złotych i będą one znacznie lepsze od droższych modeli innych marek.