Uniwersalna dekoracja do każdego pomieszczenia

Wymarzył mi się obraz w kuchni, taki ładny, kolorowy, elegancki. Podzielony na trzy części. Z motywem kwiatów, albo kawy, jeszcze sama do końca nie wiem – ale jedno jest pewne obraz musi wytrzymać różnorodność temperatur i na ewentualną wodę czy też napój. W końcu moje bliźniaki Maciek i Franek nie patrzą co robią ze swoim jedzeniem, czy piciem. Mam nadzieję, że szybko z tego wyrosną bo nerwowo nie wytrzymam. Więc zaczęłam przeglądać internet szukając rozwiązania.

Obraz na szkle akrylowym – to dobry wybór?

nowoczesne obrazy na szkle akrylowymObrazy na szkle akrylowym można znaleźć w pojedynczej formie, ale występują również w formie dyptyki i tryptyki – inaczej jako obrazy złożone. Z wielu powieszonych obok siebie elementów można złożyć jedną całą kompozycję. Nowoczesne obrazy na szkle akrylowym, charakteryzują się bardzo wyrazistą głębią kolorów – co pobudzi nasze pomieszczenie o dodatkowe wyraziste barwy. Z tego względu nowoczesne obrazy na szkle akrylowym, są dobrą alternatywą do takich miejsc, gdzie mamy dużo zmiennych w temperaturze powietrza np. kuchnia, łazienka, gdzie może mieć styczność z wodą. Też bez obaw można taki obraz umieścić w salonie, czy w pokoju, którym przebywają dzieci. Dzięki lekkiemu, nie tłukącemu się materiałowi. Obraz ze szkła akrylowego jest odporny na zabrudzenia, jak na zarysowania. Obrazy na szkle akrylowym posiadają odporność na światło dzienne, więc na bardzo długo będzie trzymał swoją głębie barw. Takiego typu obrazy posiadają dużo rozwiązań kompozycyjnych, przez co każdy obraz wygląda wyjątkowo.

To co dowiedziałam się w internecie okazało się prawdą. Obraz na szkle akrylowym, sprawdza się idealnie, łatwo utrzymać w czystości i ze względu na wyrazistość i głębokość kolorów bardzo mi ożywiło kuchnię i co najważniejsze, już nie raz przetrwał najazd moich łobuzów.