Wszechstronne zastosowanie lasera fiber

 

Urządzenie laserowe coraz częściej wykorzystywane są na liniach produkcyjnych i do sygnowania materiałów o różnej strukturze. Służą do szybkiego i precyzyjnego wycinania elementów z różnego rodzaju blach, tworzyw i metali lub znakowania produktów. Praktycznie każdy wyprodukowany towar zostaje oznaczony logo lub sygnaturą informującą o pochodzeniu lub przeznaczeniu.

Niezawodne i funkcjonalne urządzenia laserowe

laser fiberZnakowarki laserowe stosowane są nie tylko w przemyśle, a tyle także w małych warsztatach i firmach produkcyjnych. Przeznaczone są do precyzyjnej i szybkiej obróbki metali, tworzyw sztucznych, papieru, szkła i drewna. Podobnie jest z urządzeniami przeznaczonymi do cięcia. Mogą być wykorzystywane przy rozbudowanych liniach produkcyjnych, a także w małych warsztatach. Wykorzystywane są ze względu na niskie koszty eksploatacji i konserwacji. Odpowiada za to laser fiber, który jest niezwykle praktyczny i funkcjonalny. Pozwala na dokładne cięcie różnych struktur i materiałów i charakteryzuje się najwyższą jakością krawędzi cięcia. Urządzenia są niezwykle kompatybilne z innymi maszynami i liniami produkcyjnymi, są łatwe w obsłudze i niezwykle niezawodne. Energooszczędna technologia i ergonomiczna obudowa świetnie sprawdza się w małych pomieszczeniach. Wycinarki kompleksowo przygotowują materiały pod dalsze etapy produkcji i umożliwiają znakowanie wyciętych elementów przy optymalizacji czasu pracy i eliminują konieczność użycia dodatkowych narzędzi do znakowania. Ergonomiczna obudowa maszyn gwarantuje niezwykłe bezpieczeństwo dla operatora i pozostałych użytkowników. Maszyny idealnie wpasowują się w koncepcję nowoczesnego przemysłu za sprawą intuicyjnego i nowoczesnego systemu sterowania.

Lasery fibrowe znajdują zastosowanie ze względu na zaawansowane funkcje i duże możliwości produkcyjne we wszystkich dziedzinach przemysłu. Są znacznie sprawniejsze i wydajniejsze niż urządzenia laserowe CO2. To niezwykle sprawne i funkcjonalne urządzenia zużywające niewielką ilość energii elektrycznej.