Wydajna wiertarko-wkrętarka udarowa

Każdy kto posiada nawet mały warsztat w domu lub mieszkaniu powinien posiadać w swoim asortymencie dobrą wiertarko-wkrętarkę udarową. Jednak wielu z nas zastanawia się idąc do sklepu zastanawia się jaką kupić wiertarkę? Ja postaram się właśnie w niniejszym artykule nieco przybliżyć ten temat.

Jaką kupić wiertarkę do prac domowych?

wydajna hitachi dv14dcl2Na rynku jest wiele narzędzi, sprzętu i urządzeń, które warto jest mieć w domu czy też w mieszkaniu. Jednym z nich jest właśnie wiertarka, a w szczególności wiertarko-wkrętarka udarowa na baterie. Taka wydajna hitachi dv14dcl2 świetnie się sprawdzi przy drobnych pracach związanych z nie tylko wkręcenie i wykręceniem czegoś ale również możliwością przewiercenia się przez ścianę lub inny twardy materiał. Jednak by tak mogło się stać wiertarka musi posiadać odpowiedni zestaw wierteł, które wytrzymać muszę nie tylko prędkość z jaką będą się obracać, ale również przez jakie materiały będą się przewiercać. Taka wiertarka jest wyposażona w dwie baterie oraz akumulator, który pozwala na szybkie naładowanie baterii w razie, gdy druga się rozładuje. Ogólnie wiertarka taka chodzi przez 2 godziny, a ładuje się przez około 40 minut. Wiertarka w swoim zestawie również posiada walizkę, gdzie wszystkie te rzeczy możemy tam schować. Warto zaznaczyć, że wiertarka musi zostać zbudowana z twardych materiałów, które są odporne nie tylko na kurz i pył, ale również odpryski jakie mogą spać w momencie wiercenia. Taka wiertarka waży wraz z całym asortyment niespełna 4 kilogramy, zaś sama wiertarka niespełna 1,5 kilograma.

Każdy majsterkowicz wie, że dobra wiertarka to podstawa, a w szczególności jeżeli ma w swoim asortymencie wiertarko-wkrętarkę udarową. Jednak zanim postanowi ją kupić niech zada sobie pytanie, czy chce wiertarkę dobrej firmy czy słabej, ale wydaje mi się, że odpowiedź jest oczywista.