Wyjątkowe kubki na każdą okazję

 

Zbliża się bez wątpienia piękne święto. Lubię je z kilku powodów, ale przede wszystkim lubie obdarowywać najbliższe mi osoby prezentami. W tym roku wpadłam na świetny pomysł, ponieważ jedna z reklam wyświetliła mi się na komputerze.

Kubki z napisem to strzał w dziesiątkę

kubki z nadrukiemStwierdziłam, że będzie to bardzo wyjątkowe i będę mogła dopasować do każdego z członków indywidualnie. Znalazłam firmę, która produkuję kubki z nadrukiem. W ofercie znajdują się kubki przeróżnej wielkości, można dobrać sobie swój wymarony kolor, oraz coś mnie urzekło to zrobić kubek kilkukolorowy. Firma na rynku jest już kilka lat, ma mnóstwo pozytywnych opini i komenatrzy, dlatego bez chwyli zastanawiania się powierzyłam im produkcje kilkunastu kubków, które trafią w ręcę mojej najbliższej rodziny. Wybrałam większość kubków jednego koloru, jeden natomiast miał być zupełnie inny od pozostałych. Zdecydowanie więcej czasu zajęło mi zastanawianie się co mam umieścić na tych kubkach. Czy wspólne zdjęcie, czy jakiś symboliczny napis, czy też może jakiś krótki wierszyk. Pomysłów miałam mnóstwo, jednakże cieszyłam się, bo już wtedy wiedziałam, ze każdy będzie zadowolony z prezentu. Był to pomysł praktyczny, z kubków korzysta każdy, codziennie, dlatego nigdy ich nie jest za dużo w domach. Kubki z nadrukiem to już w ogóle strzał w dziesiątkę. Kiedy zamówienie dotarło do mojego domu nie mogłam się napatrzeć. W rzeczywistości wyglądały one o dużo lepiej niż w internecie. Żywe kolory, świetna jakość nadruku.

Kubki dodatkowo można myć w zmywarce, co uważam w dzisiejszych czasach jest ogromnym atutem. Kubki z napisem to świetny pomysł zarówno dla tych najmłodszych, jak i tak też dla tych starszych. Już mam pomysł na kolejne kubki, które mogę przygotować i wręczyć jako prezent mojej rodzinie i najbliższych przyjaciołom.