Wynajęcie samochodów dostawczych

Z uwagi na fakt, że dopiero zaczynałem działalność na rynku, to nie inwestowałem we własne samochody dostawcze. Nie wiedziałem czy mi się uda i byłby to zbędne wydawanie pieniędzy. Musiałem sobie ugruntować najpierw pozycję w branży.

Współpraca z firmą wynajmującą samochody dostawcze

wynajem samochodów dostawczych krakówPrzyjąłem pierwsze zlecenie od klienta z Bydgoszczy mimo, iż było to bardzo daleko. Wiedziałem, że od tego jednak zależała przyszłość mojej firmy i dlatego się zgodziłem. Musiałem jednak na własną rękę zorganizować transport, ponieważ bez tego nic bym nie wskórał. Na szczęście znałem firmę, która oferowała wynajem samochodów dostawczych Kraków był pod tym względem jednym z najlepszych miast, bo można było wynająć każdy samochód na dowolny czas. Do właściciela wypożyczalni aut dostawczych pofatygowałem się osobiście, ponieważ to miała być pierwsza współpraca i chciałem, żeby człowiek ten miał pewność, że jestem rzetelnym kontrahentem. Potrzebowałem pięciu samochodów dostawczych i tyle zamierzałem wynająć. W mojej firmie byli zatrudnieni zawodowi kierowcy, co znacznie ułatwiało całą sprawę. Dogadałem się bez problemu i tego samego dnia moi pracownicy odebrali wynajęte samochody dostawcze. Od razu towar został zapakowany i następnego dnia wszystkie pięć samochodów wyjechało do klienta do Bydgoszczy. Samochody były w pełni sprawne technicznie i zalane do pełna, więc niczego nie musiałem się obawiać. Pierwsze zlecenie zostało wykonane wzorowe i klient chciał ze mną współpracować na stałe.

Z czasem, jak mi się już firma rozwinęła, to zainwestowałem we własne auta dostawcze. Do tego czasu jednak, korzystałem z usług tej samej firmy, w której wynajmowałem samochody. Współpracowałem z klientami na terenie całego kraju, co dawało mi gwarancję powodzenia.