Wytrzymałe ramy tekstylne

To jeden z bardziej praktycznych produktów o szerokim zastosowaniu. Dzięki wykonywaniu ram z wytrzymałego materiału, wykazują one ogromną żywotność, nawet przy sporej eksploatacji. Rozwiązanie o wszechstronnym zastosowaniu, której dedykowane jest branży poligraficznej oraz wszelkiego rodzaju wydrukom tekstylnym, wykonanym na materiale, którym potrzebne jest odpowiednie usztywnienie.

Zastosowanie ram tekstylnych

wysokojakościowe ramy tekstylneTo jedno z najbardziej praktycznych rozwiązań, dedykowane branży poligraficznej oraz pokrewnym jej sektorom. Przede wszystkim wysokojakościowe ramy tekstylne mają szerokie zastosowanie wszędzie tam, gdzie niezbędne jest odpowiednia ekspozycja wydruku tekstylnego, wykonanego na materiale. Sztywna rama zapewnia płótnu odpowiednie napięcie, co pozwala na jego zawieszenie na ścianie i zapewnia idealną widoczność. Ramki wykonane są z aluminium, materiału bardzo lekkiego i wytrzymałego, co jest dodatkowym atutem tego produktu. Pozwala on na wymianę wydruku w ramce, w szybki sposób a także ułatwia ich transport. Dlatego tak szerokim zainteresowaniem cieszy się wszędzie tam, gdzie niezbędne jest odpowiednie usztywnienie wydruków. Ramki dostępne są w różnych rozmiarach, które mogą być wykonane na indywidualne zamówienie, dodatkowo wielu producentów przewiduje możliwość dodatkowe pomalowania ramek w technice proszkowej, na specjalne życzenie klienta.

To produkt praktyczny, atrakcyjny cenowo, który stosowany jest w przypadku wydruków tekstylnych. Wszystkie wydruki tego typu, wykonane na materiale, potrzebują odpowiedniego usztywnienia. W tym celu wykorzystuje się ramki tekstylne, w których możliwy jest montaż wydruku. Wykonane z materiału, bardzo lekkie, zapewniają możliwość wymiany wydruków a także ich łatwy, szybki transport.