Zabieg na okolicę głowy

Wiele osób narzeka na łamliwe, słabe włosy. Mężczyźni coraz częściej łysieją, a kobiety stresują się wyczesywaniem setek włosów, które widzą na szczotce. Niestety, życie w biegu, brak higieny życia, słaba jakość powietrza i nieodpowiednia dieta, przyczyniają się do szybszej degeneracji naszych organizmów.

Problem z wypadającymi włosami może być rozwiązany!

dr cyj z peptydamiObecnie, bardzo dużo jest alternatyw terapeutycznych, które pomagają w redukcji problemu osłabionych włosów. Z dostępnych alternatyw można polecić infuzję tlenową, karboksyterapię i mezoterapię dr Cyjem z peptydami i witaminami. Ten ostatni, wymieniony zabieg jest jednym z mocniejszych koktajli jakie dostępne są obecnie na rynku. Dr cyj z peptydami to rodzaj mocnego koktajlu, który ma za zadanie pobudzić bardzo mocno krążenie, wzmocnić i odżywić cebulki włosa oraz utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia w naskórku. Warto przeprowadzić całą kurację, którą powtarzamy, średnio co dwa tygodnie. Mniej więcej warto zrobić około pięciu lub sześciu zabiegów. Preparat podaje się podskórnie, głównie w miejsca objęte problemem (łysienia lub wypadania włosów). Zabieg nie jest bolesny, zatem nie wymaga znieczulenia. Jest również szybki, dlatego też ewentualnie lekki dyskomfort można wytrzymać. Efekty terapeutyczne są widoczne po kilku tygodniach. Klienci często zgłaszają po około miesiącu stosowania dr cyja z peptydami, że nie dostrzegają już włosów na poduszkach czy pod prysznicem. Zetem, jest to znak, że prawidłowy proces, zaczyna zachodzić. Jednakże końcowy efekt będzie widoczny dopiero po kilku miesiącach od skończonej serii.

Przy walce z wypadającymi włosami, trzeba wykazać się dużą cierpliwością i systematycznością w działaniu. Odrost włosa po miesiącu to niecały centymetr, warto zatem zaufać terapii i walczyć z ubytkami jak najszybciej. Dr Cyj z peptydami to najlepszy wybór!