Zamawianie doskonałych pasów zawiesia z nazwą firmy

 

Gdy ostatnio przyszło mi nieco więcej zleceń, uznałem, że być może jest to czas na lekkie zmiany w prowadzeniu firmy. Wszyscy mieli na samochodach, kamizelkach, hełmach i innych rzeczach nazwy firm, tylko nie ja. Stwierdziłem, że już czas najwyższy, by samemu też się w to pobawić.

Nazwa firmy na pasach zawiesia

doskonałe pasy zawiesiaWiedziałem, że nie w każdym miejscu da się załatwić emblemat czy nazwę firmy, ale postanowiłem umieścić je wszędzie tam, gdzie się dało. Przede wszystkim zadbałem o naklejki na ciężarówki oraz złożyłem zamówienie na nowe kamizelki. Nie wiedziałem gdzie jeszcze mogę szukać pomocy – postanowiłem zadzwonić do producenta zawiesi pasowych. Powiedziałem mu czym się ostatnio zajmuję oraz zapytałem, czy jest w stanie mi pomóc. Odparł, że zwykle nie robi takich rzeczy, ale ponieważ kupuję od niego jego doskonałe pasy zawiesia już od wielu lat, postara się coś wykombinować. Jeszcze tego samego dnia dostałem telefon, że będzie to możliwe. Miałem przesłać mu projekty oraz wytłumaczyć dokładnie w mailu gdzie chcę, by zostały one umiejscowione. To była doskonała wiadomość. Nie spodziewałem się, że uda mi się to tak szybko zorganizować. Zamówiłem zawiesia bogatsze o moje emblematy. Cena za nie nie wzrosła – widocznie miała to być forma gratyfikacji za to, że jestem ich stałym klientem. Gdy pasy zawiesia wreszcie do nas dotarły zrozumiałem, że dobrze postąpiłem decydując się na coś takiego. Teraz całość wyglądała znacznie lepiej, a do tego była tam nazwa mojej firmy.

Szybko zrozumiałem po co wszyscy rozpisują na swoich rzeczach nazwy firm. Gdy teraz ktoś chciał coś ode mnie pożyczyć, oddawał to szybko – w końcu wyglądało to dziwnie, gdy pracownik chodził w kamizelce z innej firmy. Do tego dostałem parę pozytywnych komentarzy w internecie za kulturę moich pracowników.