Zamówienie na kalendarze książkowe z logo

Są dla Marii cztery wielkie zamówienia i trzeba się z tym wyrobić przynajmniej do połowy przyszłego miesiąca. Firma produkująca opakowania do kiełbas i wędlin wymyśliła sobie kalendarze trójdzielne dla firm.

Duże zamówienie na kalendarze z logo

kalendarzDlatego trzeba przygotować przynajmniej cztery wersje projektów, żeby mogli sobie wybrać taki, który podoba im się najbardziej i wtedy możemy zaczynać też tłoczenie na gorąco bo oni chcą zamówić także zwykłe kalendarze dla pracowników swojej firmy i dla jakichś specjalnych dostawców w świątecznym prezencie. Mają być najlepsze kalendarze książkowe z logo dla nich i dla firmy produkującej narzędzia. Oni chcą czterysta takich kalendarzy i trzeba dopilnować terminu. Kolejne są teczki, razy osiemset dla firmy obuwniczej z Poznania. Jednak oni mówili coś, że logo już mają przygotowane więc trzeba to zupełnie inaczej wycenić, na pewno nie tak jak normalnie, poza tym z tego co pamiętam oni mają prawo do zniżki bo zamówili u nas towary za ponad tę kwotę progu. Następna jest pani z salonu ślubnego, ona także chce te kalendarze trójdzielne dla firm, ale projekt do uzgodnienia. Najlepiej ma być na nich jakiś pejzaż weselny, mówiła coś o górach albo morzu.

Myślę, że w systemie są jakieś gotowce, ale pani zastrzegła, że ma być to oryginalne i niepowtarzalne i to jej główny warunek, dlatego myślę, że trzeba będzie przygotować nawet sesję zdjęciową, a z tym jest zawsze bardzo dużo roboty. Trzeba ustalić cennik dla niej, aczkolwiek ona załatwia fotografa i makijażystów, a także plener, także ona to zrobi.