Zorganizowanie bankietu dla kontrahentów

 

Od dłuższego już czasu rozważałem zorganizowanie jakieś imprezy dla wszystkich swoich kontrahentów. Dzięki nim właśnie powodziło mi się tak dobrze, bo mi zaufali. Lato było najlepszą porą na tego typu imprezę i w tym okresie zdecydowałem się coś zorganizować. 

Bankiet na przestronnej i klimatyzowanej sali

sala bankietowa ząbkiŻona zasugerowała mi, żebym zorganizował bankiet i to był świetny pomysł. Planowałem zaprosić dość sporo gości i w tej sytuacji potrzebna była mi przestronna i co najważniejsze klimatyzowana sala bankietowa Ząbki były miejsce, gdzie bankiet planowałem przygotować. Wszyscy do tej miejscowości mieli porównywalną odległość, więc uznałem to za uczciwe. W Ząbkach ze znalezieniem sali bankietowej nie powinno być żadnego problemu, bo często organizowane tam były różnego rodzaju imprezy, więc byłem pewny, że i ja znajdę coś odpowiedniego. Pojechałem tam w weekend, bo sąsiad polecił mi salę bankietową, w której swego czasu organizował imprezę. Sala posiadała wszystko to, czego potrzebowałem i byłem przekonany, że dogadam się z jej właścicielem. Poza salą interesowała mnie również obsługa kelnerska, gdyż chciałem wszystko mieć załatwione od ręki. Z właścicielem sali bankietowej od samego początku świetnie mi się rozmawiało, ponieważ doskonale rozumiał wszystkie moje potrzeby. Sala bankietowa, którą dysponował była idealnie przystosowana do goszczenia dużej ilości ludzi i zdecydowanie mi odpowiadała. Wszystko załatwiłem podczas tej jednej wizyty w Ząbkach.

Zaproszenia wysłałem do każdego kontrahenta, dołączając do niego butelkę dobrej jakości wina. Był to miły gest, który wszyscy docenili. Wszyscy kontrahenci potwierdzili swoją obecność na bankiecie, co mnie cieszyło, bo właśnie na obecności każdego z nich zależało mi najbardziej.